Statek u Macháčků

Ochutnejte naši bio zeleninu, vozíme i do Liberce

Nevíte, kde v Liberci sehnat chutnou, lokální bio zeleninu a ovoce? Předplaťte si naše bio tašky a budete mít dostatek vitaminů po celou sezónu!

Na Statku u Macháčků pěstujeme bio zeleninu a bio ovoce už 10 let, a to zcela v souladu s přírodou. Řídíme se ekologickými principy a naše pěstební postupy neustále zdokonalujeme. V tuto chvíli se staráme už o 10 hektarů půdy. Na našem statku se snažíme naplno využít přírodních zákonů, proto u nás například najdete záhony se zeleninou mezi ovocnými stromy v našem sadu.

Víme, že jsou obecně oblíbené farmářské bio bedýnky, proto už několik let nabízíme zákazníkům naši vlastní verzi bedýnkování. V našem případě se jedná o předplatné bio tašek – na výběr máte z malého předplatného (taška jednou za 14 dní) a velkého předplatného (taška každý týden). Váha i celkový počet tašek závisí na úrodě, ale obecně můžeme říct, že v tašce je průměrně 5 kg bio zeleniny a ovoce (na jaře díky listové zelenině méně, na podzim i 7 kg) a v rámci velkého předplatného vám přivezeme celkem 18 až 25 tašek.

Bio tašky rozvážíme v sezóně každou středu, a to na odběrná místa v Liberci, Jablonci nad Nisou a Železném Brodu.

V Liberci máme dvě odběrná místa:
obchod Zdravínko (ul. Ruprechtická)
a obchod Jo-Bio (ul. Železná)

A mimochodem, navázali jsme spolupráci s bistrem DOK Liberec, kde budou vařit z naší bio zeleniny. Už se těšíme!

bio zelenina Liberec statek u Macháčků